> Prohlédněte si fotoreportáže z našich akcí


> Archiv akcí

30. ledna 2018: Jak investovat do umění a budovat sbírku

Jaký je pohled sběratelský a jaký investiční? Co určuje cenu uměleckého díla a co zájem o umělce? Ekosystém trhu s uměním a role jeho jednotlivých částí. Jak vytvářet uměleckou sbírku, její management, pojištění a uskladnění děl. Na co si dát při koupi uměleckého díla pozor aneb jak nenaletět? > Více
BUSINESS WOMAN BREAKFAST

Řada seminářů a workshopů vedených špičkovými tuzemskými a zahraničními lektory nabízí jedinečnou příležitost pro osobní rozvoj a profesní networking. Inspirativní setkávání při snídani se odehrávají v atraktivním prostředí luxusních pražských hotelů.


HOW I DID IT

Třetí řada prémiových setkání je zaměřena na klíčové okamžiky kariéry význačného hosta z oblasti byznysu či práva. Širší pohled na téma kariéry garantuje moderátor z oblasti executive search nebo justice. Komorní setkání manažerských špiček.


BUSINESS WOMAN DIALOG

Série podvečerních networkingových eventů – panelových diskusí s aktivní účastí publika, které se odehrávají v příjemném prostředí špičkových pražských hotelů. Na pódiu vystoupí významné osobnosti z oblasti byznysu, práva či politiky.


Noblesse Oblige

Vznešenost zavazuje. Starobylé heslo francouzské šlechty vycházející z myšlenky, že výsadní postavení zavazuje k ušlechtilému jednání, má podle nás místo i v dnešním světě. Setkání osobností byznysu, pro něž úspěch a bohatství jsou záležitostí osobní a společenské odpovědnosti.