> Prohlédněte si fotoreportáže z našich akcí


> Archiv akcí

Noblesse Oblige

Vznešenost zavazuje. Starobylé heslo francouzské šlechty vycházející z myšlenky, že výsadní postavení zavazuje k ušlechtilému jednání, má podle nás místo i v dnešním světě. Setkání osobností byznysu, pro něž úspěch a bohatství jsou záležitostí osobní a společenské odpovědnosti.

20. září: Case Study: Broken Silence

Nadace Broken Silence finanční prostředky nepřerozděluje a zásadně propojuje potřebné přímo s dárci. Přijďte se seznámit s její zakladatelkou, paní Elizabeth Neale, britskou klinickou logopedkou žijící v Praze. Za 20 let působení se jí – bez jakékoli publicity – pro české děti podařilo nasbírat neskutečných 40 miliónů korun. > Více
BUSINESS WOMAN BREAKFAST

Řada seminářů a workshopů vedených špičkovými tuzemskými a zahraničními lektory nabízí jedinečnou příležitost pro osobní rozvoj a profesní networking. Inspirativní setkávání při snídani se odehrávají v atraktivním prostředí luxusních pražských hotelů.


HOW I DID IT

Třetí řada prémiových setkání je zaměřena na klíčové okamžiky kariéry význačného hosta z oblasti byznysu či práva. Širší pohled na téma kariéry garantuje moderátor z oblasti executive search nebo justice. Komorní setkání manažerských špiček.


BUSINESS WOMAN DIALOG

Série podvečerních networkingových eventů – panelových diskusí s aktivní účastí publika, které se odehrávají v příjemném prostředí špičkových pražských hotelů. Na pódiu vystoupí významné osobnosti z oblasti byznysu, práva či politiky.